Promocja

Od 2222 zł netto miesięcznie.

Jeep® Wrangler to samochód dla osób, które nie uznają żadnych przeszkód na drodze do przygody. Jest w stanie bez trudu pokonywać najtrudniejsze szlaki. Emanuje autentyzmem i jest idealny dla kierowców, którzy oczekują samochodu pasującego do ich osobowości.

Teraz Jeep® Wrangler dostępny jest również w abonamencie dla firm od 2222 zł netto miesięcznie bez wpłaty własnej w pakiecie Silver.

Abonament Jeep® to wyjątkowa oferta dla Ciebie i Twojej firmy.

•    Finansowanie ma formę miesięcznego, stałego czynszu. W zamian klient otrzymuje fabrycznie nowy samochód Jeep®, który może użytkować przez okres 36 miesięcy.
•    Czynsz pokrywa finansowanie, rejestrację, ubezpieczenie OC i AC oraz obsługę serwisową.
•    Klient ponosi jedynie koszty związane z codzienną eksploatacją samochodu.

Sprawdź naszą nową ofertę i przekonaj się o możliwościach samochodów Jeep®. Zasiądź za kierownicą modelu Wrangler, aby doświadczyć niezapomnianych wrażeń.

Wejdź na abonament.jeep.pl i sprawdź abonament dla Twojej firmy na prostych zasadach.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 2222 PLN netto dotyczy samochodów Jeep Wrangler Sahara GME 2.0T 272 KM A8 4X4 w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W podanej racie zawarte jest ubezpieczenie OC, obsługa serwisowa, ubezpieczenie szyb, ubezpieczenie od kradzieży i pożaru, ubezpieczenie AC. Promocja ograniczona w czasie. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.


Logo

-->