Promocja

W LEASINGU 100% I Z RABATEM DO 12 000 ZŁ

Logo


JEEP RENEGADE W ABONAMENCIE BEZ WPŁATY WŁASNEJ OD 899 ZŁ NETTO/MIES.
Z odroczoną płatnością pierwszej raty i usługą door to door.

Abonament na samochody Jeep to nowoczesne rozwiązanie użytkowania auta dla firm bez wpłaty własnej. Klient otrzymuje nowego Jeepa na 36 miesięcy z rocznym limitem przebiegu 10 000 km. W cenie stałego, miesięcznego czynszu zawarte jest ubezpieczenie OC na 3 lata i rejestracja. Dodatkowo można dokupić przeglądy techniczne, pakiet serwisowy zapewniający pełną obsługę serwisową i Assistance, a także pakiet ubezpieczeniowy poszerzający ochronę pojazdu. I to wszystko w jednej miesięcznej racie. Po zakończeniu umowy abonamentowej klient może wymienić samochód na nowego Jeepa lub zwrócić samochód i zrezygnować z programu.


ODROCZONA RATA I OBSŁUGA DOOR TO DOOR  


1. Możliwość odroczenia płatność pierwszej raty o 60 dni

2. Możliwość odroczenia odbioru auta do 90 dni 

- pierwsza rata płatna po odbiorze samochodu

- klient podpisuje umowę, LEASYS rejestruje, ubezpiecza oraz dokonuje płatności za samochód  

- możliwością zdalnego podpisania dokumentów


3. Dostawa samochodu do domu klienta

- bezpłatna dostawa do 25 km od punktu dealerskiego

- oferta ważna do 30 czerwca 2020 r.

Dowiedz się więcej o programie na  https://abonament.jeep.pl/

Sprawdź samochody dostępne od ręki na https://salon.jeep.pl/


Renegade to najmniejszy Jeep w rodzinie, który swoim temperamentem i żądzą przygód nie ustępuje większym Jeepom. Pokrewieństwo z legendarnym Wranglerem, do którego bezpośrednio nawiązuje stylistyka tego nowoczesnego SUV-a, zobowiązuje. Renegade jest dostępny z dwoma rodzajami napędu – na cztery lub dwa koła oraz 9-biegową automatyczną skrzynią, która zapewnia lepsze osiągi. Wyposażony jest też w liczne funkcje, dzięki którym doskonale radzi sobie w każdym terenie, bogatą gamę oszczędnych silników i najnowszą technologię. Komfortowo może nim podróżować 5 osób, którym zapewnia zaskakująco obszerną przestrzeń bagażową oraz możliwość dzielenia się wrażeniami z drogi dzięki usługom UconnectTM LIVE.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:
Amerykański Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) przyznał modelowi Jeep® Renegade najwyższą ocenę w kategorii bezpieczeństwa „Top Safety Pick".

Czytelnicy specjalistycznego francuskiego magazynu „SUV Crossover" przyznali modelowi Jeep® Renegade prestiżowy tytuł „SUV Urbain de l'Année 2019".

Już piąty rok z rzędu Jeep® Renegade został uznany za najlepszego „Subkompaktowego SUV-a" według specjalistycznego niemieckiego magazynu „OFF ROAD".

Teraz Jeep® Renegade w abonamencie od 899 zł netto/mies. bez wpłaty własnej
Dowiedz się więcej > https://abonament.jeep.pl/

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Rabat dotyczy modelu Jeep Renegade w wersjach Limited, S i Trailhawk, z wyłączeniem silnika benzynowego GSE T3,  z roku produkcji 2019. Ilość samochodów w promocji ograniczona. Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Całkowity koszt leasingu wynoszący 100% jest osiągalny dla parametrów: okres 36 miesięcy; czynsz inicjalny 20% ceny pojazdu; 35 miesięcznych rat, wykup 1% ceny pojazdu. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Promocja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym.

Logo