Promocja

W leasingu 100% z rabatem do 16 000 zł

Jeep Compass w leasingu 100% z rabatem do 16 000 zł

Sprawdź szczegóły oferty

Jeep® Compass to nowoczesny kompaktowy SUV, o płynnych, aerodynamicznych liniach nadwozia, atletycznej sylwetce i chromowanych detalach, które tworzą pojazd wyróżniający się zarówno na bezdrożach, jak i w mieście. W wykonanym z najwyższą starannością wnętrzu wzrok przyciągają ergonomiczne fotele, 7-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy oraz obszyta skórą wielofunkcyjna kierownica. Dzięki znajdującym się na niej przyciskom sterowania radiem, systemem głośnomówiącym i tempomatem kierowca może całkowicie oddać się przyjemności prowadzenia. Compass oferuje kilka silników do wyboru oraz nowoczesne i układy napędowe 4x4. Podczas podróży kierowcę i pasażerów chroni ponad 70 dostępnych systemów bezpieczeństwa.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:
Jeep® Compass najlepszym samochodem dla menadżera w klasie dużych SUV/crossoverów w plebiscycie branży flotowej Fleet Awards Polska 2019.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Rabat dotyczy modelu Jeep Compass w wersjach Limited i S 1.4 Mair A9 4x4 oraz 2.0 Mjet A9 4x4  z roku produkcji 2019. Ilość samochodów w promocji ograniczona.  Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Całkowity koszt leasingu wynoszący 100% jest osiągalny dla parametrów: okres 36 miesięcy; czynsz inicjalny 20% ceny pojazdu; 35 miesięcznych rat, wykup 1% ceny pojazdu. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Promocja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym

Logo

-->