O Nas

VIGGEN SP. Z O.O. Jeep świadczy usługi na terenie miasta Warszawa oraz okolic. VIGGEN SP. Z O.O. chętnie pomoże znaleźć model Jeep, który odpowiada Twoim potrzebom i możliwościom finansowym. 

Wchodząc do zakładki Gama masz możliwość zapoznania się ze wszystkimi modelami: Jeep Compass, Jeep Renegade, Jeep Cherokee, Jeep Grand Cherokee, Jeep Wrangler oraz Jeep Wrangler Unlimited.

 

Priorytetem firmy VIGGEN SP. Z O.O. jest ułatwienie Klientowi podjęcia najlepszej decyzji w trakcie wyboru samochodu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania a konkurencyjne ceny pozwolą Ci odjechać z salonu Twoim nowym samochodem marki Jeep. Sprawdź nasze najnowsze promocje na modele Jeep. Przejrzyj naszą ofertę samochodów nowych oraz używanych, VIGGEN SP. Z O.O. ma dla Ciebie niepowtarzalne okazje. 

Co więcej, nasze oferty finansowania uczynią cenę Twojego nowego samochodu marki Jeep atrakcyjną i przystępną. 

Dbanie o Klienta jest wartością pierwszorzędną i nie kończy się w momencie zakupu auta. W Dziale Serwisu VIGGEN SP. Z O.O. zatrudniamy pracowników przeszkolonych przez producenta, specjalistów marki Jeep, którzy przeprowadzą fachową obsługę techniczną pojazdu zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Naszą pracę wykonujemy szybko i rzetelnie, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi.

 

Jesteś w okolicach naszego salonu w mieście Warszawa? VIGGEN SP. Z O.O. Jeep czeka na Ciebie z najlepszymi ofertami. Chcesz poznać ceny, umówić się na jazdę testową lub przegląd? Skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt do Inspektora ochrony danych osobowych: iodo@viggenauto.pl

Wybrana lokalizacja